Відеопанель AVP-NG422 (1 Mpx) Graphite Arny
| Бренд | Arny |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп |
| Кути огляду | 125° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Кількість абонентів | 1 |
| Тип відеосигналу | AHD/CVBS |
| Відімкнення замка | Є |
| Живлення | DC 12 В |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Графіт,Срібний,Шампань |
| Робоча температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 133 / 48 / 19 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Відеопанель AVP-NG422 (1 Mpx) Graphite Arny
Стильна компактна панель виклику для відеодомофонних систем на одного абонента. Накладний корпус виконаний з металу, має антивандальні характеристики. Виконана в трьох кольорах та має 2 змінні декоративні накладки, що дозволяє підібрати зовнішній вигляд відповідно до інтер'єру або екстер'єру. Кнопка дзвінка сенсорна, оснащена яскравим підсвічуванням. Гучність розмови регулюється.
Об'єктив відеокамери захищений ударостійким склом. Фокусна відстань 2,8 мм забезпечує сектор огляду в 125°. Роздільна здатність відеозображення 1280 × 720 px. Панель ARNY AVP-NG422 1MPX підтримує стандарти AHD-M / CVBS і дозволяє легко перемикатися між ними. Це дає можливість використовувати її з великою кількістю моделей відеодомофонів ARNY та інших брендів. Для роботи в нічний час пристрій обладнано інфрачервоним підсвічуванням та можливістю автоматично переходити в нічний режим зйомки.
Модель оснащена реле віддаленого управління замком. Разом з нею в комплекті йде блок управління замком, який акумулює напругу для дистанційного відкриття електромеханічних замків без використання додаткових блоків живлення.