Відеопанель AVP-NG230 (2Mpx) Silver Arny
| Бренд | Arny |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп |
| Кути огляду | 115° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Кількість абонентів | 1 |
| Тип відеосигналу | AHD/CVBS |
| Відімкнення замка | Є |
| Живлення | DC 12 В |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Срібний |
| Робоча температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 133 / 43 / 22 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Відеопанель AVP-NG230 (2Mpx) Silver Arny
Стильна панель у сучасному дизайні для домофонних систем на одного абонента. Металевий накладний корпус в антивандальному виконанні призначений для роботи на вулиці. Для зручної установки в комплекті передбачені фронтальна та кутова монтажні панелі, захисний козирок.
У відеопанелі виклику ARNY AVP-NG230 2MPX встановлена камера нового покоління. Високочутливий сенсор отримує якісне зображення при будь-якій освітленості. Для роботи в темряві є нічний чорно-білий режим та інфрачервоне підсвічування. Відеосигнал може передаватися в одному зі стандартів: AHD і CVBS. Для легкого перемикання між ними передбачена кнопка на задній панелі пристрою.
Об'єктив відеокамери має фокус 2,5мм, забезпечує сектор огляду 115° по горизонталі та 63° по вертикалі. З такою оглядовістю панель дозволяє добре бачити все, що відбувається в області перед входом без спотворень. Відвідувачам легко працювати з пристроєм навіть в нічний час - при зниженні освітленості навколо кнопки автоматично включається діодне підсвічування.
Вбудоване реле дозволяє керувати через панель одним електромеханічним замком. Додаткове джерело живлення дає можливість підключати замки без використання зовнішніх блоків.