Відеопанель AVP-NG432 (2 Mpx) Champagne Arny
| Бренд | Arny |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп |
| Кути огляду | 140° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Кількість абонентів | 1 |
| Тип відеосигналу | AHD/CVBS |
| Відімкнення замка | Є |
| Живлення | DC 12 В |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Шампань |
| Робоча температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 133 / 48 / 19 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Відеопанель AVP-NG432 (2 Mpx) Champagne Arny
Стильна компактна панель виклику для відеодомофонних систем на одного абонента. Накладний корпус виконаний з металу, має антивандальні характеристики. 3 кольори та 2 змінні декоративні накладки дозволяють підібрати відповідний зовнішній вигляд. Кнопка дзвінка сенсорна, оснащена яскравим підсвічуванням. Гучність розмови регулюється.
Об'єктив відеокамери захищений ударостійким склом. Кут огляду в 140°. перемикання стандарту відеосигналу 1080P / 720P / 960H, роздільна здатність 1920 × 1080/1280 × 720/960 × 576, механічний ІЧ-фільтр. Панель ARNY AVP-NG432 2MPX підтримує стандарти AHD / CVBS і дозволяє легко перемикатися між ними. Це дає можливість використовувати її з великою кількістю моделей відеодомофонів ARNY та інших брендів. Для роботи в нічний час пристрій обладнано інфрачервоним підсвічуванням та можливістю автоматично переходити в нічний режим зйомки.
Модель оснащена реле віддаленого управління замком. Разом з нею в комплекті йде блок управління замком, який акумулює напругу для дистанційного відкриття електромеханічних замків без використання додаткових блоків живлення.