Відеопанель AVP-NG430 (2 Mpx) Bronze Arny
| Бренд | Arny |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп |
| Кути огляду | 115° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Кількість абонентів | 1 |
| Тип відеосигналу | AHD/CVBS |
| Відімкнення замка | Є |
| Живлення | DC 12 В |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Бронза |
| Робоча температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 133 / 48 / 19 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Відеопанель AVP-NG430 (2 Mpx) Bronze Arny
Елегантна компактна панель виклику в металевому антивандальному корпусі. Об'єктив відеокамери захищає ударостійке скло. Велика кнопка виклику підсвічується та витримує велику кількість натискань.
Відеопанель ARNY AVP-NG430 2Mpx обладнана камерою з підтримкою AHD формату та максимальною роздільною здатністю 1920х1080 px. Фокус об'єктива 2,5 мм забезпечує оглядовість в 115°. Регулятор на задній кришці дозволяє легко вмикати на роботу з CVBS, AHD-H або AHD-M форматами передачі даних. Це дає можливість використовувати модель з різними домофонами, що підтримують 4-дротове з'єднання.
Для роботи в нічний час панель оснащена механічним іч-фільтром і підсвічуванням в інфрачервоному діапазоні. Вбудоване реле дозволяє керувати одним електрозамком. На тильній стороні розташований перемикач гучності. У комплекті з моделлю йде акумулятор напруги (БУЗ), який дає можливість відкривати замок без використання додаткового блоку живлення.
Щоб панель виклику ARNY AVP-NG430 2Mpx працювала довго без збоїв, її рекомендується встановлювати на достатній відстані від джерел електромагнітних хвиль і захищати об'єктив від попадання сонячних променів.