Відеопанель AVP-NG440 (2 Mpx) (160°) Graphite Arny
| Бренд | Arny |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп |
| Кути огляду | 160° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Кількість абонентів | 1 |
| Тип відеосигналу | AHD/CVBS |
| Відімкнення замка | Є |
| Живлення | DC 12 В |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Графітовий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 133 / 48 / 19 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Відеопанель AVP-NG440 (2 Mpx) (160°) Graphite Arny
Панель виклику в компактному металевому корпусі класичного дизайну. Встановлюється накладним способом на фронтальну монтажну панель або куточок. Має антивандальні характеристики. У нижній частині пристрою знаходиться велика кнопка дзвінка з яскравим підсвічуванням.
При використанні в нічний час камера перемикається в нічний режим та вмикається інфрачервоне підсвічування. Для відкривання електрозамку встановлено нормально-відкрите реле. Ззаду є перемикач для налаштування гучності голосу. У комплекті з панеллю поставляється акумулятор напруги для дистанційного відкриття електромеханічних замків (БУЗ).
Пристрій оснащений відеокамерою, що підтримує стандарти AHD-H / AHD-M / CVBS, та легко перемикається між ними за допомогою регулятора на задній кришці. Максимальна роздільна здатність зйомки - 1920 × 1080 px. Об'єктив камери захищений ударостійким склом, має фокусну відстань 1,7 мм, забезпечує надширокий кут огляду в 160°.
Відеопанель ARNY AVP-NG440 можна використовувати з різними моделями віидеодомофонів ARNY та інших виробників, які підтримують 4-дротове підключення.