вверхвниз

Відеопанель AVP-NG433-RF (2 Mpx) Silver Arny 82-00180
- Готово до відправки
- Код: 82-00180
3 740 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеопанель AVP-NG433-RF (2 Mpx) Silver Arny
| Бренд | Arny |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп |
| Кути огляду | 140° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Кількість абонентів | 1 |
| Тип відеосигналу | AHD |
| Зчитувач | EM-Marine |
| Відімкнення замка | Є |
| Живлення | DC 12 В |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Срібний |
| Робоча температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 133 / 48 / 19 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARNY |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 740 ₴



