вверхвниз

Кнопка виходу SH-45TU (TR, T) BAS-IP 86-00059
- Готово до відправки
- Код: 86-00059
2 597 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Кнопка виходу SH-45TU (TR, T) BAS-IP
| Бренд | BAS-IP |
| Тип пристрою | Кнопка виходу |
| Живлення | DC 12 В |
| Особливості моделі | Безконтактна |
| Монтаж | Врізний |
| Клас захисту | IP68 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір | Срібний,Чорний |
| Робоча температура | -27 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 70×114×19,5 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BAS-IP |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 597 ₴


