Відеопанель PRIME FHD BRONZE Neolight
| Бренд | Neolight |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність запису | 2 Мп |
| Кути огляду | 110° |
| Дальність підсвічування | 5 м |
| Кількість абонентів | 1 |
| Живлення | DC 12 В |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Бронза |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 131 / 47 / 20 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Відеопанель PRIME FHD BRONZE Neolight
Викличній відеопанелі NeoLight PRIME HD властиві безліч функцій: дзвінок на домофон, аудіозв'язок з гостем і трансляція відео з камери на дисплей домофону, контроль за вхідними дверима та інше. Підключається NeoLight PRIME FHD PRO до відеопристрою з форматом відеосигналу AHD, HD-TVI, HD-CVI або CVBS за допомогою 4-х дротового з'єднання. У корпус наданого виробу вбудоване реле з виходом для управління електрозамком і регулятор гучності.
Щоб зберігалася найкраща видимість на відстані до 5 метрів, задіюється ІЧ підсвічування з функцією Smart IR, функція «день/ніч» і підсвічування кнопки виклику, включення вночі яких здійснюється автоматично при зниженні рівня освітлення. Посилення видимості також виконується завдяки режиму DNR, який передбачає цифрове пригнічення шумів. Якісна відеокамера, що створена на основі CMOS-сенсора з роздільною здатністю 720p, 1080p або 800 ТВЛ. Найширший кут огляду об'єктива 110° з фіксованим фокусом.
Електропостачання DC 12V здійснюється від зовнішнього джерела. Корпус з сатинованого металу чорного, сріблястого або бронзового кольору виглядає стильно і не залишає відбитків пальців. NeoLight PRIME FHD PRO володіє температурою експлуатації в межах -30°C~+60°C і захистами від вандального або атмосферного впливу IP66, що дозволяють застосовувати панель в складних умовах. Монтаж панелі здійснюється накладним способом.