Відеопанель OPTIMA ID FHD WHITE Neolight
| Бренд | Neolight |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність запису | 1.3 Мп |
| Кути огляду | 110° |
| Дальність підсвічування | 5 м |
| Кількість абонентів | 1 |
| Живлення | DC 12 В |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 47 / 131 / 20 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Відеопанель OPTIMA ID FHD WHITE Neolight
NeoLight Optima ID FHD – панель виклику з кольоровою відеокамерою. Панель підходить до всіх відеодомофонів NeoLight, а також до інших моделей домофонів, і забезпечує гарну якість картинки на моніторі розміром до 10”.
Панель має міцний металевий корпус і призначена для встановлення всередині приміщень та на вулиці, витримуючи діапазон температур від -30 до + 60 градусів Цельсія. Це дозволяє вибрати потрібний ракурс для перегляду камери.
В панелі встановлена відеокамера роздільною здатністю 800ТВЛ. Також є інфрачервоне підсвічування, що дає можливість камері бачити навіть у повній темряві.
Дана модель домофону відрізняється наявністю вбудованого зчитувача для карт доступу, який може працювати як зчитувач з автономним контролером з пам'яттю на 20 карт формату EM-Marine. При необхідності можна використовувати більше карток доступу, якщо до викликової панелі Optima ID підключити додатковий контролер на вихід Wiegand-26.