Відеопанель SOLO X GRAPHITE Neolight
| Бренд | Neolight |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність запису | 700 ТВЛ |
| Кути огляду | 110° |
| Дальність підсвічування | 3 м |
| Кількість абонентів | 1 |
| Живлення | DC 12 В |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Графітовий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 131 / 47 / 16 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Відеопанель SOLO X GRAPHITE Neolight
ОПИС ПАНЕЛІ ВИКЛИКУ NEOLIGHT SOLO X
Видеопанель виклику NeoLight SOLO X здійснює найпотрібніші функції:дзвінок на відеореєстратор, двосторонні переговори, відправка зображення з відеокамери на екран домофона і непомітне спостереження за вхідним простором. Пристрій сумісний з модельним рядом кольорових відеосистем компанії NeoLight. Відмітна особливість наведеної моделі - це оптимальна ціна при поліпшених параметрах.
Перемикання вбудованого реле правління електрозамком здійснюється з відеодомофона. Налаштування збільшення гучності динаміка і сприйнятливості мікрофона виконується в автоматичному режимі. У нічний період доби для можливості розглянути відвідувача задіюється світлодіодне підсвічування, а також для зручності підсвічується кнопка виклику. Кольорова аналогова відеокамера, створена на HD CMOS матриці з роздільною здатністю 700 ТВЛ і кутом огляду 110 °.
Антиударний корпус з алюмінію дає можливість використовувати панель в складних умовах.
Електропостачання відеопанелі DC 12V при споживанні 120 mA походить від домофона, при якому немає потреби прокладати окремий силовий кабель. Габарити:46 х 131 х 16 мм.
Основні технічні