Відеодомофон SONIK 10 BLACK Slinex
| Бренд | Slinex |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | IPS |
| Дисплей / роздільна здатність | 10” сенсорний IPS екран |
| Діагональ екрану | 10" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Інтерком | Так |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Тип сигналу | PAL / NTSC / AHD, TVI, CVI (720p, 1080p) |
| Додаткові характеристики | Функція «Картинка в картинці», Окреме реле на моніторі , Адресний інтерком , Голосова пошта (автовід |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 64 ГБ |
| Локальне сховище | SD до 64 Гб |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI/CVBS |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Запис за детекцією руху | Так |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Живлення | 220В AC або +12-14 В |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Особливості | PiP (картинка у картинці),Автовідповідач |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 248×177×21 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Відеодомофон SONIK 10 BLACK Slinex
Адаптуйте ваш відеодомофон під будь-який інтер'єр, тим самим підкресливши свою індивідуальність. У комплекті Slinex Sonik 10 ви знайдете 2 яскраві змінні передні панелі, які зможете змінювати в залежності від настрою. У поєднанні з білим основним кольором корпусу, ви отримаєте безліч комбінацій кольорів. Звучання відеодомофона здивує навіть найвибагливіших меломанів. У Sonik 10 встановлені 2 динаміка по 2 вати, які знаходяться в окремій акустичній камері. Завдяки цьому, відеодомофон звучить голосно і насичено. Акустична камера знижує рівень шумів і робить звук більш об'ємним. Встановлюйте улюблені mp3 мелодії як дзвінок. Завдяки новому розташуванню динаміків, звук Sonik 10 просто не має аналогів. Він поширюється в бік слухача, а не в бік стіни, чистота значно поліпшується і ви можете використовувати відеодомофон як повноцінний mp3-плеєр.
Великий сенсорний IPS екран з високою роздільною здатністю з діагоналлю 10", передає весь спектр RGB, має кут огляду до 178 ° і не відблискує навіть під прямими сонячними променями. Зображення залишається яскравим і насиченим при будь-якому освітленні і під будь-яким кутом.
Sonik 10 підтримує всі актуальні стандарти відеосигналу: AHD-H, TVI, CVI, CVBS. Завдяки цьому він працює практично з будь-якими аналоговими панелями виклику. Крім того, домофон підтримує до 3-х моніторів в інтеркомі.
Основні функції:
• Два динаміка на лицьовій поверхні
• Окремі акустичні камери для динаміків
• Можливість самостійно змінювати лицьову панель
• Підтримка панелей виклику будь-якого стандарту (CVBS, AHD 1.0, AHD 2.0)
• Можливість відключення підсвічування кнопки панелі виклику
• Розумна фоторамка
• Встановлення будь-яких MP3 мелодій виклику
• «Картинка в картинці»
• Окреме реле на моніторі
• Адресний інтерком
• Голосова пошта (автовідповідач)
• Голосовий супровід відкриття дверей
• Програмна детекція руху
• Ввімкнення та вимкнення звуку вибору елементів меню
• 3 звукових режиму для різного часу доби
• 3-х кольоровий LED індикатор подій