вверхвниз

Відеодомофон SL-10IPTHD GOLD+WHITE Slinex 83-00005
- Готово до відправки
- Код: 83-00005
18 000 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеодомофон SL-10IPTHD GOLD+WHITE Slinex
| Бренд | Slinex |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | IPS |
| Діагональ екрану | 10" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Інтерком | Так |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI/CVBS |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Запис за детекцією руху | Так |
| Тип керування | Сенсорний екран,Сенсорні кнопки |
| Wi-Fi | Так |
| Живлення | AC 220 В, DC 12 В |
| Особливості | Переадресація виклику у застосунок на смартфоні,Режим «Не турбувати» |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Золотий з білим |
| Розміри | 304 / 190 / 24 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 000 ₴





