вверхвниз

Відеодомофон SL-10IPTHD SILVER+BLACK Slinex 83-00006
- Готово до відправки
- Код: 83-00006
17 149 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеодомофон SL-10IPTHD SILVER+BLACK Slinex
| Бренд | Slinex |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | IPS |
| Дисплей / роздільна здатність | 10 "сенсорний IPS екран 16: 9 |
| Діагональ екрану | 10" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Інтерком | Так |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Тип сигналу | AHD 1080p (2 Мп), AHD 720p (1 Мп), CVBS (PAL або NTSC) |
| Додаткові характеристики | 16 поліфонічних мелодій виклику, Режим «Не турбувати» |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Локальне сховище | SD до 256 Гб |
| Підтримка Wi-Fi | Підтримує |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Запис за детекцією руху | Так |
| Тип керування | Сенсорний екран,Сенсорні кнопки |
| Wi-Fi | Так |
| Мережеві інтерфейси | Підтримує |
| Живлення | 220В AC або +13,5 В |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Особливості | Переадресація виклику у застосунок на смартфоні,Режим «Не турбувати» |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Метал+скло |
| Колір | Срібний з чорним |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 304×190×24 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 149 ₴








