вверхвниз

Відеодомофон SONIK 7 BLACK Slinex 83-00008
- Готово до відправки
- Код: 83-00008
8 140 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеодомофон 7" Slinex SONIK Black
| Бренд | Slinex |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | IPS |
| Дисплей / роздільна здатність | 7” сенсорний IPS екран 16:9 |
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Інтерком | На 3 відеодомофони |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Тип сигналу | PAL / NTSC / AHD, TVI, CVI (720p, 1080p) |
| Додаткові характеристики | Програмна детекція руху, Включення і відключення звуку вибору елементів меню , 3 звукових режими для |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 64 ГБ |
| Локальне сховище | SD до 64 Гб |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI/CVBS |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Запис за детекцією руху | Так |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Живлення | 220В AC або +12-14 В |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Монтаж | Накладний |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 176×133×20 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 140 ₴








