Відеодомофон SL-07IPHD WHITE Slinex
| Бренд | Slinex |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | IPS |
| Дисплей / роздільна здатність | 7" IPS |
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Інтерком | Так |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Тип сигналу | 1080р |
| Додаткові характеристики | До 4-х моніторів в інтеркомі |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 64 ГБ |
| Локальне сховище | SD карта до 64 ГБ |
| Тип відеосигналу | AHD/CVBS |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Запис за детекцією руху | Так |
| Тип керування | Сенсорний екран,Сенсорні кнопки |
| Wi-Fi | Так |
| Живлення | ~100-240 В або +13,5 В |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Особливості | Переадресація виклику у застосунок на смартфоні |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Метал+скло |
| Колір | Срібний з білим |
| Розміри | 230 / 16 / 22 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Відеодомофон SL-07IPHD WHITE Slinex
Віддалене управління в поєднанні з вишуканим дизайном.
7-дюймовий представник дизайнерської лінійки SL з функцією переадресації виклику на смартфон. Керуйте пристроєм за допомогою мобільного додатку або сенсорних кнопок.
Корпус виконаний з бездоганно гладкого алюмінію та скла, має декілька кольорових рішень, щоб навіть найвибагливіший користувач міг обрати потрібний йому пристрій. 7ми дюймовий екран цього домофону дає можливість переглядати те, що відбувається на вулиці або в приміщенні у гарній якості зображення. SL-07IPHD надзвичайно зручний у використанні завдяки можливості підключення до Інтернету по Wi-Fi або Ethernet, а також ним можна керувати через додаток на вашому мобільному телефоні, планшеті або з браузера ПК.
Особливості даної моделі
Окрім стандартного підключення через Ethernet, SL-07IPHD можна підключити по Wi-Fi. Необов’язково бути вдома, щоб керувати домофоном. Приймати вхідні виклики і, навіть, відкривати двері тепер можна за допомогою свого персонального планшета або смартфона, де встановлено додаток Slinex Cloud Call, за умови наявності Інтернет з’єднання.
Для налаштування домофону необхідно встановити додаток та додати пристрій будь-яким з 3-х вказаних способів, а саме:
• відсканувати QR-код (що знаходиться на задній панелі домофону);
• знайти ваш домофон за допомогою автоматичного пошуку пристроїв у локальній мережі;
• вручну (необхідно ввести UID пристрою, логін та пароль).
Система підтримує одночасне підключення двох панелей виклику та двох аналогових відеокамер. Обидві панелі виклику отримують живлення від домофону, але камери потребують окремого блоку живлення. Зручна функція налаштування автоматичного запису SL-07IPHD під час вхідного виклику, забезпечить інформацією про відвідувачів за вашої відсутності. У будь-який час ви зможете переглянути усі відеозаписи з архіву за допомогою ПК/мобільного/планшета. Також є функція вибору мелодії з 16 запропонованих для кожної панелі виклику.
Як і будь-який пристрій серії SL, відеодомофон SL-07IPHD розроблявся з особливою увагою до деталей та зовнішнього вигляду в цілому. Його витончений корпус виконаний з використанням відполірованого алюмінію та скла. Керування пристроєм забезпечується сенсорними елементами, тобто жодних виступаючих кнопок. Блакитне підсвічування додає домофону елегантності. SL-07IPHD передбачає накладний тип кріплення, а наявність вбудованого блоку дозволяє легко встановлювати домофон без будь-яких додаткових маніпуляцій для проведення живлення. Кольоровий 7’’ дисплей на відмінно передає кольори та має інтуїтивно зрозуміле меню.
Домофон SL-07IPHD підтримує панелі виклику і відеокамери CVBS та AHD до 2 Мп.
Унікальні функції
• Переадресація викликів на смартфон за допомогою програми Slinex Cloud Call;
• Підтримка CVBS та AHD до 2 Мп;
• Віддалений перегляд архіву відеозаписів;
• Підключення до Інтернет через Wi-Fi або Ethernet-кабель;
• Підтримка панелей і камер з роздільною здатністю до 2 Мп
Додаткові функції
• 16 поліфонічних мелодій виклику
• Програмна детекція руху