вверхвниз

Відеодомофон SQ-07MTHD BLACK Slinex 83-00014
- Готово до відправки
- Код: 83-00014
6 443 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеодомофон 7" Slinex SQ-07MTHD Black
| Бренд | Slinex |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | IPS |
| Дисплей / роздільна здатність | 7” IPS |
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Інтерком | На 4 відеодомофони |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Роздільна здатність запису | 2 Мп |
| Додаткові характеристики | Тривалість виклику 120 с |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 64 ГБ |
| Локальне сховище | MicroSD карта до 64 ГБ |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Запис за детекцією руху | Так |
| Тип керування | Сенсорний екран,Сенсорні кнопки |
| Живлення | ~ 100-240 В або +13,5 В |
| Потужність споживання | 3-7 Вт |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 197×127×20 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 443 ₴







