вверхвниз

Відеодомофон SM-07MHD GRAPHITE Slinex 83-00015
- Готово до відправки
- Код: 83-00015
4 664 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеодомофон 7" Slinex SM-07MHD Graphite
| Бренд | Slinex |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | TFT |
| Дисплей / роздільна здатність | 7" кольоровий TFT-екран 16:9 |
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Інтерком | На 3 відеодомофони |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Роздільна здатність запису | 1080P/720P/960H |
| Тип сигналу | PAL / NTSC / AHD, TVI, CVI (720p,1080p) |
| Додаткові характеристики | MP3 мелодії виклику, Режим «Не турбувати», Вимкнення звуку натискання кнопок |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 64 ГБ |
| Локальне сховище | SD до 64 Гб |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI/CVBS |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Запис за детекцією руху | З 1 каналу |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
| Живлення | 220В AC або +13,5 В |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Особливості | MP3-мелодії,Вимкнення підсвічування кнопки виклику на панелі виклику,Режим «Не турбувати» |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Графітовий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 193×123×18 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 664 ₴




