Відеодомофон SM-07MN GRAPHITE Slinex
| Бренд | Slinex |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | IPS |
| Дисплей / роздільна здатність | 7” кольоровий IPS |
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 |
| Інтерком | Так |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 32 ГБ |
| Локальне сховище | 100 фото на внутрішню пам'ять + підтримка microSD карток об'ємом до 32 ГБ |
| Тип відеосигналу | CVBS |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Запис за детекцією руху | Так |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
| Живлення | AC 100-240 B / DC 13.5 В |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Особливості | Вбудована пам'ять для фото,Вимкнення підсвічування кнопки виклику на панелі виклику,Детектор руху |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Графітовий |
| Розміри | 193 / 123 / 18 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Відеодомофон SM-07MN GRAPHITE Slinex
Slinex SМ-07MN – недорогий, але повнофункціональний відеодомофон з досить великим IPS екраном. Крім ультратонкого корпусу доступного у трьох кольорах: білий, срібло і графіт. Завдяки його компактному розміру, відеодомофон Slinex SM-07MN буде доречний як у квартирі, так і в офісі. А класичні кольори дозволять розмістити даний домофон в будь-якому інтер'єрі. Модель обладнана внутрішньою пам’яттю до 100 кадрів, а для запису відео використовується зовнішня пам’ять – microSD карта об’ємом до 32 ГБ.
Сенсорні кнопки для керування пристроєм знаходяться у нижній частині корпусу та позначені інтуїтивно зрозумілими піктограмами. У якості звука виклику ви можете обрати одну з 16 поліфонічних мелодій, вже записаних у пристрої. Та звичайно ж, можна налаштувати гучність виклику та розмови. Крім того, SM-07МN має функцію регулювання часу відкриття замка. Ви можете встановити час затримки спрацювання реле, тоді відвідувачу не прийдеться поспіхом хапатися за ручку дверей, а вам повторно ходити до домофону, якщо відвідувач затримається на декілька секунд. Ця можливість дуже зручна як для вас, так і для вашого відвідувача.
Також SM-07MN оснащений функцією детекції руху, яку легко налаштувати. Для цього необхідно вибрати джерело виявлення руху, режим запису (фото або відео) і область детекції.
Також у вас буде можливість відключення підсвічування кнопок домофону та відключення звуку підтвердження натискання кнопок. Модель вимагає настінного накладного монтажу. Все необхідне додається в комплекті. У SM-07MN 7 дюймовий IPS дисплей з роздільною здатністю 1024×600, що гарантує якісне кольорове зображення. Модель SМ-07M сумісна практично з усіма аналоговими панелями виклику, які підтримують PAL/NTSC стандарти, а також з усіма аналоговими CCTV камерами відеонагляду незалежно від виробника.