вверхвниз

Відеодомофон SQ-04M WHITE Slinex 83-00018
- Готово до відправки
- Код: 83-00018
3 916 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеодомофон 4.3" Slinex SQ-04M White
| Бренд | Slinex |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | TFT |
| Дисплей / роздільна здатність | 4,3” кольоровий TFT екран 16:9 |
| Діагональ екрану | 4.3" |
| Роздільна здатність екрану | 480х272 |
| Інтерком | На 4 відеодомофони |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Тип сигналу | PAL / NTSC |
| Додаткові характеристики | Режим «Не турбувати», Три тимчасових режими рівня гучності |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 32 ГБ |
| Локальне сховище | SD до 32 Гб |
| Тип відеосигналу | CVBS |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Запис за детекцією руху | З 1 каналу |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
| Живлення | 220В AC або +13.5 В |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 119×175×21 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 916 ₴








