Відеопанель ML-20CRHD GOLD Slinex
| Бренд | Slinex |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп |
| Кути огляду | 115° |
| Кількість абонентів | 1 |
| Тип відеосигналу | AHD/CVBS |
| Відімкнення замка | Так |
| Живлення | 12В DC, ~100-240 В (від БЖ в комплекті) |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Золотий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 45 / 130 / 24 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Відеопанель ML-20CRHD GOLD Slinex
Надайте доступ в приміщення всім бажаючим і насолодіться перевагами лінійки панелей виклику ML-20. Вишуканий стиль, камера з роздільною здатністю 2 Мп, зчитувач карт EM-Marin і підтримка будь-яких аналогових моніторів — характеристики, що роблять ML-20CRHD унікальним пристроєм.
ML-20CRHD оснащена зчитувачем безконтактних карт EM-Marin. Панель може зберігати до 248 унікальних ідентифікаторів всередині своєї захищеної пам'яті, що дозволяє надати доступ до приміщення всім, кому ви вважаєте за потрібне. Крім того, у ML-20CRHD є вихід Wiegand-26, завдяки якому панель можна підключити до сторонньої системі СКУД.
2-мегапіксельна AHD камера з кутом огляду 115° дозволить робити Full HD знімки та відеозаписи, на яких ви зможете розглянути найдрібніші деталі. ІЧ підсвітка з механічним фільтром дозволить бачити того, хто дзвонить в двері навіть вночі. Формат сигналу: AHD 1080p (2 Мп), AHD 720p (1 Мп) чи CVBS (PAL).
Якщо ваш відеореєстратор не підтримує AHD стандарт відеозапису, переведіть режим відеосигналу з AHD на CVBS за допомогою кнопки на тильній стороні пристрою. Панель буде працювати в режимі CVBS з максимальною роздільною здатністю відео 960 ТВЛ. ML-20CRHD сумісна практично з будь-якими аналоговими відеодомофонами.
Основні характеристики:
• Матриця 1/2,9" CMOS
• ІЧ підсвітка до 1,5 м
• Чутливість підсвітки 0,01 Люкс до 1,5 м
• Клас захищеності IP65
• Тип керування замком - нормально-відкриті контакти (суха пара)
• +12 В
• Механiчний IЧ фiльтр
• Підсвічування кнопки
• Кнопка перемикання режимiв роботи камери
• Вихід Wiegand-26
• Зчитувач беcконтактних карт EM-Marin