Відеопанель ML-20TLHD BLACK Slinex
| Бренд | Slinex |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Камера | 1/2,9" CMOS |
| Кути огляду | 115˚ |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Кількість абонентів | 1 |
| Тип відеосигналу | AHD/CVBS |
| Відімкнення замка | Так |
| Метод роботи | безконтактна кнопка |
| Живлення | 12В |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Монтаж | Врізний,Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -40 – +50 °С |
| Розміри | 45×130×24 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Відеопанель ML-20TLHD BLACK Slinex
Панель виклику ML-20TLHD з безконтактною кнопкою, дальність спрацювання до 10 см. Просто піднесіть руку до панелі і виклик почнеться автоматично.
Slinex ML-20TLHD – індивідуальна панель виклику (на 1 абонента), яка підходить як для місць з великою кількістю гостей, так і для приватного використання:
• підприємства, які частіше працюють за попереднім записом: стоматологи, салони краси, нотаріальні контори та т.п. д.;
• нічні магазини і аптеки;
• невеликі офіси;
• в загальному коридорі або біля дверей у квартиру;
• приватні будинки тощо.
Особливості даної моделі
З новою Slinex ML-20TLHD для здійснення дзвінка досить простягнути руку до кнопки на відстані до 10 см. Це виключає передачу інфекційних захворювань контактним шляхом.
Нова Slinex ML-20TLHD має преміальний дизайн панелі ML-20HD з однією відмінністю – новим повністю чорним забарвленням. Чорний металевий корпус з приємною оку акриловою накладкою та синьою підсвіткою кнопки безконтактного виклику спонукає по-новому побачити знайомий дизайн!
Оскільки камера підтримує AHD і має механічний ІЧ фільтр, користувач отримує зображення з покращеною передачею кольору та глибокою деталізацією зображення. Завдяки кнопці перемикання режимів камери (AHD-H, AHD-M, CVBS), ML-20TLHD можна підключити майже до будь-якого сучасного аналогового домофона.
Основні характеристики:
• Матриця 1/2,9" CMOS
• ІЧ підсвітка до 1,5 м
• Чутливість підсвітки 0,01 Люкс до 1,5 м
• Клас захищеності IP65
• Тип керування замком - нормально-відкриті контакти (суха пара) та нормально-закриті контакти
• Механiчний IЧ фiльтр
• Підсвічування кнопки
• Кнопка перемикання режимiв роботи камери
• Вихід Wiegand-26
• Система безконтактного виклику
• Окреме живлення відеокамери для підключення до DVR