Відеопанель ML-15HD BLACK Slinex
| Бренд | Slinex |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Камера | 1/2,9" CMOS |
| Кути огляду | 76º |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Кількість абонентів | 1 |
| Тип відеосигналу | AHD/CVBS |
| Відімкнення замка | Нормально-відімкнені контакти (суха пара) |
| Живлення | 12В |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -40 – +50 °С |
| Розміри | 49×128×41 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Відеопанель ML-15HD BLACK Slinex
Slinex ML-15HD – це унікальна панель виклику на одного абонента, обладнана вбудованою камерою 2 Мп на основі кольорової CMOS матриці з підтримкою формату AHD, що забезпечує відмінну якість відеосигналу та відтворення зображення без затримок.
Модель універсальна і легка у використанні, підходить абсолютно для всіх типів будівель, для встановлення як зовні, так і всередині приміщення. Оскільки, ML-15HD – це панель виклику на одного абонента, її можна встановити біля входу в офіс, у коридорі загального користування або біля дверей в квартиру.
Відмінною особливістю ML-15HD є окреме живлення відеокамери для підключення до DVR та відеодомофону з функцією реєстратора.
У даній панелі також є інфрачервоне підсвічування, яке забезпечує більш високу якість зображення в темряві, а також підсвічування кнопки виклику, яке забезпечує хорошу видимість області натискання.
Антивандальний корпус панелі виготовлений з міцного металевого сплаву і має ступінь захисту IP65, який свідчить про стійкість панелі до потрапляння в неї пилу та вологи. Пристрій стабільно працює в широкому діапазоні температур: від -40 до +50 °С.
Стильний дизайн та три сучасних кольорових рішення, в яких представлена панель, відмінно пасуватимуть до різних сучасних екстер'єрів.
Завдяки камері з підтримкою AHD, користувач отримує картинку з поліпшеним відтворенням кольорів та глибокою деталізацією зображення. Дана панель надає можливість перемикати режими роботи камери між AHD-H, AHD-M и CVBS.