вверхвниз

Відеопанель ML-16HD BLACK Slinex 83-00033
- Готово до відправки
- Код: 83-00033
2 363 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеопанель 2Mp Slinex ML-16HD Black
| Бренд | Slinex |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Камера | 1/2.9” CMOS |
| Кути огляду | 76° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 1.5 м |
| Кількість абонентів | 1 |
| Тип відеосигналу | AHD/CVBS |
| Відімкнення замка | Нормально-відімкнені контакти (суха пара) |
| Живлення | 12В |
| Потужність споживання | 300 мА (4 Вт) |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Монтаж | Врізний,Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Металевий сплав |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -40 – +50 °С |
| Розміри | 41×122×23 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 363 ₴







