Відеопанель MA-03CRHD Slinex
| Бренд | Slinex |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп |
| Кути огляду | 115° |
| Кількість абонентів | 3 |
| Тип відеосигналу | AHD/CVBS |
| Відімкнення замка | Так |
| Живлення | DC 12 В |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Монтаж | Врізний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Срібний |
| Робоча температура | -40 °C ~ +65 °C |
| Розміри | 110 / 185 / 34 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Відеопанель MA-03CRHD Slinex
Пристрій буде ідеальним рішенням для офісу або будинку з невеликою кількістю абонентів. Також дана модель може бути встановлена на поверсі офісного центру, де розміщується декілька офісів. На спеціальних іменних табличках на корпусі панелі можна вказати номер квартири, офісу, імена абонентів або назви компаній, а завдяки підсвічуванню табличок, всю інформацію буде добре видно, навіть за відсутності освітлення або вночі.
Панель може встановлюватися як зовні, так і всередині приміщення за допомогою врізного монтажу. Габаритні розміри панелі складають 110 × 185 × 34 мм. Пристрій стабільно працює в широкому діапазоні температур: від -40 до +65° C.
Головна особливість – це наявність вбудованого комбінованого зчитувача безконтактних карт EM-Marin, MIFARE для здійснення контрольованого та безпечного доступу в приміщення. Внутрішня пам'ять розрахована на 248 карток.
Також, модель може порадувати наявністю механічного ІЧ-фільтра, який забезпечує кращу видимість в темряві та дозволяє отримувати якіснішу картинку, завдяки чому ідентифікувати відвідувача набагато простіше не тільки вдень, але і вночі.
Корпус MA-02CRHD виготовлений зі шліфованого алюмінію та має спеціальну акрилову вставку. Ступінь захисту пристрою IP65 свідчить про стійкість панелі до впливів пилу та вологи. Панель представлена в єдиному кольорі – «срібло», який є універсальним і підходить для всіх типів приміщень.
Панель оснащена вбудованою камерою з роздільною здатністю 2 Mp (AHD) / 1 Mp (AHD) / 960 TVL (CVBS) та кутом огляду 115°, що дозволяє отримувати зображення та відео високої якості та виводити їх на внутрішній монітор.
MА-03CRHD сумісна практично з будь-якими 4-х дротовими домофонами. Для збільшення кількості абонентів в системі, можна підключати до панелі додатковий модуль розширення MA-08 на 8 абонентів.
Slinex МА-03CRHD – сучасна панель в стильному форм-факторі з широкими функціональними можливостями. Дана панель виклику зручна і проста в експлуатаці