вверхвниз

Комутатор CRS112-8P-4S-IN MikroTik 10000061
- Готово до відправки
- Код: 10000061
11 615 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Комутатор CRS112-8P-4S-IN MikroTik
| Бренд | MikroTik |
| Тип пристрою | Комутатор |
| ROM/RAM | 128Мб / 16Мб |
| Швидкість передачі | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Керування | є |
| COM порт | RJ45 |
| Швидкість пересилання пакетів | 17.8 Мpps |
| Модель чипа | QCA8511 |
| Моніторинг температури на платі | Так |
| VlLAN | 802.1Q VLAN (до 4K одночасних мереж) |
| Віддзеркалення портів | Вхідний / вихідний трафік |
| Операційна система | RouterOS |
| Кількість портів | 8 |
| Стандарт PoE | 802.3af / at |
| Кількість SFP-портів | 4 |
| Пропускна здатність | 12 Гбіт/с |
| Ethernet-порти (Uplink) | 4x SFP (1000M) |
| PoE | Так |
| Живлення | DC 18-57В |
| Потужність споживання | 10Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча температура | -30 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% RH |
| Розміри | 200x143x40 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 615 ₴







