вверхвниз

Комутатор CRS106-1C-5S MikroTik 10000142
- Готово до відправки
- Код: 10000142
3 192 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Комутатор CRS106-1C-5S MikroTik
| Бренд | MikroTik |
| Тип пристрою | Комутатор |
| ROM/RAM | 128Мб |
| Швидкість передачі | 10/100/1000 Мбіт/с |
| COM порт | RJ45 |
| Операційна система | RouterOS |
| Кількість портів | 1 |
| Процесор | QCA8511 400 МГц |
| Кількість SFP-портів | 5 |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1x комбо порт: RJ45 (1000M) або SFP (1000M) |
| Локальне сховище | 16МБ, Flash |
| PoE | Так |
| Живлення від PoE-in | Так |
| Живлення | DC 24В |
| Потужність споживання | 11Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри | 114х137х29 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 192 ₴







