вверхвниз

Комутатор CRS328-24P-4S+RM MikroTik 10672377
- Готово до відправки
- Код: 10672377
29 699 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Комутатор CRS328-24P-4S+RM MikroTik
| Бренд | MikroTik |
| Тип пристрою | Комутатор |
| ROM/RAM | 512Мб / 16Мб |
| Керування потоком | Підтримує |
| Швидкість передачі | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Керування | Л2 |
| COM порт | RJ45 |
| Швидкість пересилання пакетів | 95.2 Мpps |
| Модель чипа | 98DX3236A1 |
| Моніторинг температури на платі | Так |
| VlLAN | IEEE 802.1Q |
| Віддзеркалення портів | Підтримує |
| Моніторинг напруги | Так |
| Розмір таблиці MAC | 16K |
| Радіатор процесора | Так |
| Тепловідводи на чипі | Так |
| Операційна система | SwOS / RouterOS |
| Кількість портів | 24 |
| Процесор | 98DX3236A1 800 МГц |
| Стандарт PoE | 802.3af / at |
| Кількість SFP-портів | 4 |
| Пропускна здатність | 128 Гбіт/с |
| Ethernet-порти (Uplink) | 4x SFP / SFP + |
| PoE | Так |
| Живлення | AC 220В |
| Потужність споживання | 44Вт |
| Монтаж | В стійку,Настільний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% RH |
| Розміри | 443x305x44 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 699 ₴








