вверхвниз

Комутатор CSS326-24G-2S+RM MikroTik 10000141
- Готово до відправки
- Код: 10000141
8 766 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Комутатор CSS326-24G-2S+RM MikroTik
| Бренд | MikroTik |
| Тип пристрою | Комутатор |
| Керування потоком | Підтримує |
| Швидкість передачі | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Модель чипа | 98DX3216A1 |
| Моніторинг температури на платі | Так |
| Моніторинг напруги | Так |
| Розмір таблиці MAC | 16K |
| Тепловідводи на чипі | Так |
| Кількість портів | 24 |
| Кількість SFP-портів | 2 |
| Пропускна здатність | 44 Гбіт/с |
| PoE | Так |
| Живлення від PoE-in | Так (passive PoE) |
| Живлення | DC 10-30В |
| Потужність споживання | 19Вт |
| Монтаж | В стійку |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча температура | -20 °C ~ +70 °C |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% RH |
| Розміри | 440х144х44 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 766 ₴






