вверхвниз

Маршрутизатор RB952Ui-5ac2nD MikroTik 10000127
- Готово до відправки
- Код: 10000127
3 118 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Маршрутизатор RB952Ui-5ac2nD MikroTik
| Бренд | MikroTik |
| Тип пристрою | Маршрутизатор |
| Тип архітектури | MIPSBE |
| Робоча частота | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Кількість WAN/LAN-портів | 5 |
| WAN-порт | Ethernet |
| Частота роботи Wi-Fi | 5 ГГц + 2.4 ГГц (дводіапазонний) |
| Швидкість Wi-Fi | 450-749 Мбіт/с |
| ROM/RAM | 64Мб |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 4 (802.11n),WiFi 5 (802.11ac) |
| Швидкість передачі | 10/100 Мбіт/с |
| Частота процесора | 650 мГц |
| Кількість ядер | 1 |
| Тип антени | Вбудовані |
| USB-вихід | Так |
| Операційна система | RouterOS L4 |
| Кількість портів | 5 |
| Оперативна пам'ять | 64 Мб |
| Флеш-пам'ять | 16 Мб |
| Процесор | QCA9531 650 МГц |
| Бездротовий стандарт | 802.11a/n/ac, 802.11b/g/n |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 300 Мбіт/c, 433 Мбіт/c |
| Швидкість LAN-портів | 10/100 Мбіт/с |
| Poe порт вихід | 1 |
| Локальне сховище | 16МБ, Flash |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 GHz і 5GHz (5 генерація) |
| Wi-Fi | Так |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | Passive PoE (5й порт) |
| Інтерфейси | LAN/WAN 10/100Mbps x 5, PoE вихід x 1, USB x 1 |
| Коефіцієнт підсилення | 2 дБі |
| Антена | вбудована, 2 dBi |
| Застосування | Для дачі,Для дому,Для квартири |
| Живлення | DC 8-30В / Passive PoE |
| Потужність споживання | 7Вт |
| Особливості | DNS,FTP-сервер,VPN,Батьківський контроль,Гостьова мережа,З віддаленим керуванням,Пріоритизація трафіка (QoS) |
| Підключення | Бездротове |
| Тип виконання | Стаціонарний |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Настільний,Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри | 113 / 89 / 28 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Латвія |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Тип антени | Внутрішня |
| Загальні | |
| Живлення | USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 118 ₴






