вверхвниз

Маршрутизатор RB941-2nD-TC MikroTik 10000125
- Готово до відправки
- Код: 10000125
1 350 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Маршрутизатор RB941-2nD-TC MikroTik
| Бренд | MikroTik |
| Тип пристрою | Маршрутизатор |
| Тип архітектури | SMIPS |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Кількість WAN/LAN-портів | 4 |
| WAN-порт | Ethernet |
| Частота роботи Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Швидкість Wi-Fi | 150-449 Мбіт/с |
| ROM/RAM | 32Мб |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 4 (802.11n) |
| Швидкість передачі | 10/100 Мбіт/с |
| Частота процесора | 650 мГц |
| Кількість ядер | 1 |
| Тип антени | Вбудовані |
| Операційна система | RouterOS L4 |
| Кількість портів | 4 |
| Оперативна пам'ять | 32 Мб |
| Флеш-пам'ять | 16 Мб |
| Процесор | QCA9533 650 МГц |
| Бездротовий стандарт | 802.11b/g/n |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 300 Мбіт/c |
| Швидкість LAN-портів | 10/100 Мбіт/с |
| Локальне сховище | 16МБ, Flash |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 Ghz |
| Wi-Fi | Так |
| Інтерфейси | LAN/WAN 10/100Mbps x 4 |
| Коефіцієнт підсилення | 1.5 дБі |
| Антена | Вбудована, 1.5 dBi |
| Застосування | Для дачі,Для дому,Для квартири |
| Живлення | DC 5В |
| Потужність споживання | 3Вт |
| Особливості | DNS,FTP-сервер,VPN,Батьківський контроль,Гостьова мережа,З віддаленим керуванням,Пріоритизація трафіка (QoS) |
| Підключення | Бездротове |
| Тип виконання | Портативний,Стаціонарний |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Настільний,Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри | 124 / 100 / 54 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Латвія |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Тип | Бездротовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴






