вверхвниз

Маршрутизатор RB750Gr3 MikroTik 10000080
- Готово до відправки
- Код: 10000080
3 265 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Маршрутизатор RB750Gr3 MikroTik
| Бренд | MikroTik |
| Тип пристрою | Маршрутизатор |
| Тип архітектури | MMIPS |
| Кількість WAN/LAN-портів | 5 |
| Ethernet-порти (Downlink) | 4x RJ45 (1000M) |
| ROM/RAM | 256Мб |
| Швидкість передачі | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Моніторинг температури на платі | Так |
| Моніторинг напруги | Так |
| Частота процесора | 880 мГц |
| Кількість ядер | 2 |
| USB-вихід | Так |
| Операційна система | RouterOS |
| Кількість портів | 5 |
| Оперативна пам'ять | 256 МБ |
| Флеш-пам'ять | 16 Мб |
| Процесор | 880 МГц |
| Швидкість LAN-портів | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1x RJ45 (1000M) |
| Poe порт вхід | 1 |
| Локальне сховище | 16МБ, Flash |
| Інтерфейси | LAN x 5, microSD x 1, USB x 1 |
| Застосування | Для дому,Для офісу |
| Живлення від PoE-in | Так |
| Живлення | DC 8-30В |
| Потужність споживання | 5Вт |
| Особливості | FTP-сервер,VPN,Батьківський контроль,Гостьова мережа,З віддаленим керуванням,Пріоритизація трафіка (QoS) |
| Підключення | Дротове |
| Тип виконання | Стаціонарний |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри | 113х89х28 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Латвія |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Загальні | |
| Живлення | USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 265 ₴







