вверхвниз

Маршрутизатор RBD53iG-5HacD2HnD (hAP ac³) MikroTik 10673140
- Готово до відправки
- Код: 10673140
5 954 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Маршрутизатор RBD53iG-5HacD2HnD (hAP ac³) MikroTik
| Бренд | MikroTik |
| Тип пристрою | Маршрутизатор |
| Тип архітектури | ARM 32bit |
| Робоча частота | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Кількість WAN/LAN-портів | 5 |
| WAN-порт | Ethernet |
| Частота роботи Wi-Fi | 5 ГГц + 2.4 ГГц (дводіапазонний) |
| Швидкість Wi-Fi | 750-1199 Мбіт/с |
| ROM/RAM | 128/256 Мб |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 5 (802.11ac) |
| Швидкість передачі | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Частота процесора | 716 мГц |
| Кількість ядер | 4 |
| Тип антени | Зовнішні |
| USB-вихід | 1 USB 2.0 |
| Операційна система | RouterOS |
| Кількість портів | 5 |
| Оперативна пам'ять | 256 МБ |
| Флеш-пам'ять | 128 Мб |
| Процесор | IPQ-4019 716 МГц (4-ядерний) |
| Бездротовий стандарт | 802.11a/n/ac, 802.11b/g/n |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 300 Мбіт/c, 867 Мбіт/c |
| Швидкість LAN-портів | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Poe порт вихід | 1 |
| Wi-Fi | Так |
| PoE | Так |
| Інтерфейси | LAN/WAN 10/100/1000Mbps x 5, PoE вихід x 1, USB x 1 |
| Коефіцієнт підсилення | 3 дБі, 5.5 дБі |
| Застосування | Для готелей,Для дому,Для кафе і ресторанів,Для офісу |
| Живлення від PoE-in | 18-28 В |
| Живлення | 24 В 1.5 А |
| Потужність споживання | 30 Вт |
| Особливості | Beamforming,DNS,FTP-сервер,MU-MIMO,VPN,Батьківський контроль,Гостьова мережа,З віддаленим керуванням,Пріоритизація трафіка (QoS) |
| Підключення | Бездротове |
| Тип виконання | Стаціонарний |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Настільний,Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри | 251 / 129 / 39 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Латвія |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Тип | Бездротовий |
| Загальні | |
| Живлення | USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 954 ₴






