вверхвниз

Маршрутизатор RB960PGS MikroTik 10000081
- Готово до відправки
- Код: 10000081
4 886 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Маршрутизатор RB960PGS MikroTik
| SFP-порт | Так |
| Бренд | MikroTik |
| Тип пристрою | Маршрутизатор |
| Тип архітектури | MIPSBE |
| Кількість WAN/LAN-портів | 5 |
| WAN-порт | Ethernet |
| ROM/RAM | 128Мб |
| Швидкість передачі | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Моніторинг температури на платі | Так |
| Моніторинг напруги | Так |
| Частота процесора | 800 мГц |
| Кількість ядер | 1 |
| USB-вихід | Так |
| Операційна система | RouterOS L4 |
| Кількість портів | 6 |
| Оперативна пам'ять | 128 Мб |
| Флеш-пам'ять | 16 Мб |
| Процесор | QCA9557 800 МГц |
| Швидкість LAN-портів | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Poe порт вихід | 4 |
| Кількість SFP-портів | 1 SFP |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1x SFP (1000M) |
| Poe порт вхід | 1 |
| Локальне сховище | 16МБ, Flash |
| PoE | Так |
| Інтерфейси | LAN/WAN 10/100/1000Mbps x 5, SFP x 1, USB x 1 |
| Застосування | Для готелей,Для дому,Для кафе і ресторанів,Для офісу |
| Живлення від PoE-in | Так (passive PoE) |
| Живлення | DC 12-57В |
| Потужність споживання | 9Вт |
| Особливості | FTP-сервер,VPN,Батьківський контроль,Гостьова мережа,З віддаленим керуванням,Пріоритизація трафіка (QoS) |
| Підключення | Дротове |
| Тип виконання | Стаціонарний |
| Монтаж | Настільний,Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри | 114х137х29 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Латвія |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Загальні | |
| Живлення | USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 886 ₴








