вверхвниз

Маршрутизатор RB4011iGS+RM MikroTik 10672376
- Готово до відправки
- Код: 10672376
11 861 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Маршрутизатор RB4011iGS+RM MikroTik
| Бренд | MikroTik |
| Тип пристрою | Маршрутизатор |
| Тип архітектури | ARM 32bit |
| ROM/RAM | 1Гб / 512Мб |
| Швидкість передачі | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Керування | є |
| Модель чипа | RTL8367SB |
| Моніторинг температури на платі | Так |
| Моніторинг напруги | Так |
| Частота процесора | 1400 мГц |
| Кількість ядер | 4 |
| Операційна система | RouterOS |
| Кількість портів | 10 |
| Оперативна пам'ять | 1024 Мб |
| Флеш-пам'ять | 512 Мб |
| Процесор | AL21400 1.4 ГГц (4-ядерний) |
| Швидкість LAN-портів | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Poe порт вихід | 1 |
| Кількість SFP-портів | 1 SFP+ |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1x SFP + |
| Poe порт вхід | 2 |
| Інтерфейси | LAN x 10, RJ45 x 1, SFP+ x 1 |
| Живлення від PoE-in | 1й порт, passive PoE (18-57В) |
| Живлення | DC 12-57В |
| Споживана потужність PoE | 33Вт |
| Потужність споживання | 18Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча температура | -30 °C ~ +70 °C |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% RH |
| Розміри | 228х120х30 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 861 ₴







