вверхвниз

Точка доступу RBGrooveA-52HPn MikroTik 10000155
- Готово до відправки
- Код: 10000155
4 272 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Точка доступу RBGrooveA-52HPn MikroTik
| Бренд | MikroTik |
| Тип пристрою | Точка доступу |
| Робоча частота | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| ROM/RAM | 64Мб |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 4 (802.11n) |
| Операційна система | RouterOS L4 |
| Кількість портів | 1 |
| Процесор | AR9342 600 МГц |
| Бездротовий стандарт | 802.11a/n, 802.11b/g/n |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 150 Мбіт/c |
| Швидкість LAN-портів | 10/100 Мбіт/с |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1x RJ45 (100M) |
| Poe порт вхід | Є |
| Локальне сховище | 16МБ, Flash |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 GHz або 5GHz (4 генерація) |
| Інтерфейси | PoE x 1, WAN x 1 |
| Коефіцієнт підсилення | 6 дБі |
| Антена | Всеспрямована (360 °), 6dBi |
| Живлення | DC 9-30В / Passive PoE |
| Потужність споживання | 6Вт |
| Встановлення | Ззовні |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розміри | 177х44х44 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Тип | Бездротовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 272 ₴








