вверхвниз

Точка доступу RBSXTsq2nD MikroTik 10672334
- Готово до відправки
- Код: 10672334
2 111 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Точка доступу RBSXTsq2nD MikroTik
| Бренд | MikroTik |
| Тип пристрою | Точка доступу |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| ROM/RAM | 64Мб |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 4 (802.11n) |
| Операційна система | RouterOS L3 |
| Кількість портів | 1 |
| Процесор | QCA9533 650 МГц |
| Бездротовий стандарт | 802.11b/g/n |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 300 Мбіт/c |
| Швидкість LAN-портів | 10/100 Мбіт/с |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1x RJ45 (10/100M) |
| Poe порт вхід | Є |
| Локальне сховище | 16МБ, Flash |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Інтерфейси | PoE x 1, WAN x 1 |
| Коефіцієнт підсилення | 10 дБі |
| Антена | вбудована направленая (60 °), 10 dBi |
| Живлення | DC 10-30В / Passive PoE |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Встановлення | Ззовні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Розміри | 129х129х34 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Тип | Бездротовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 111 ₴






