Контролер мережевий ITV U-Prox IP400
| Бренд | ITV |
| Тип пристрою | Контролер |
| Інтерфейси виходу | 4 («сухий контакт»). Два реле (C NO NC) 24В 5А, два реле (C NO) 24В 1А |
| Інтерфейси входу | 8 з контролем по струму для підключення датчиків, кнопок |
| Пам'ять карт / подій | 31768 / 42790 |
| Пам'ять | 31768 постійних ідентифікаторів +1000 тимчасових, 47290 подій |
| У комплекті | Корпус + плата |
| Підключення зовнішнього зчитувача | 2 Wiegand |
| Тип контролера | Мережевий |
| Антисаботаж | Тампер |
| Інтерфейси зв'язку | Ethernet,Wiegand |
| Живлення | 12В |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Розміри | 300 / 291 / 80 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Контролер мережевий ITV U-Prox IP400
Універсальний мережевий контролер доступу ITV U-Prox IP400 для двох точок проходу. Поставляється в металевому корпусі з блоком живлення. Місце під АКБ 12В 7Аг – акумуляторну батарею слід придбати окремо.
Застосування
Пристрій призначений для керування доступом в житлові і виробничі приміщення та обліку робочого часу. Може обслуговувати або дві односторонні двері (вхід за ідентифікатором, вихід за кнопкою запиту) або одні двосторонні двері (вхід і вихід за ідентифікатором).
Ключові властивості
* Робота в IP-мережах через інтерфейс підключення Ethernet 100Mbit (RJ45).
* Підключення двох зовнішніх зчитувачів з інтерфейсом Wiegand.
* Зберігання до 31768 постійних ідентифікаторів і до 1000 тимчасових, а також 47290 подій.
* Пам'ять: 250 розкладів на тиждень, 250 часових зон, 250 вихідних, «плаваючий» розклад, годинник реального часу.
* Наявність 8 шлейфів для програмування з обов'язковим контролем за струмом, до яких можна підключити пожежні або охоронні датчики сигналізації, кнопку виходу, дверний контакт, тампер, контроль за мережею живлення і за зарядом акумулятора.
* Інтерфейси виходу: два реле (NO/NC/COM) 24В/5А, два реле (NO/COM) 24В/1А.
* Порт USB для встановлення і зміни мережевих налаштувань.
* Прилад розроблений з урахуванням максимальної автономності – за відсутності зв’язку з сервером він продовжує виконувати завантажені в нього правила доступу.
* Живлення AC 162-252 В, місце під АКБ 12В 7Аг – поставляється без акумулятора.
* Підтримується програмним комплексом U-Prox IP.
* Контролер постачається у металевом корпусі з тампером захисту від розкриття.
Пристрої, необхідні для організації СКУД для точки доступу
Для того, щоб обладнати одні односторонні двері, вам знадобиться:
* контролер U-Prox IP400;
* акумуляторна батарея (резервування живлення);
* замок;
* зчитувач;
* кнопка запиту проходу.
Для того, щоб обладнати двоє односторонніх дверей, вам знадобиться:
* контролер U-Prox IP400;
* акумуляторна батарея (резервування живлення);
* два замка;
* два зчитувачі;
* дві кнопки запиту проходу.
Для того, щоб обладнати двосторонні двері, вам знадобиться:
* контролер U-Prox IP400;
* акумуляторна батарея (резервування живлення);
* один замок;
* два зчитувачі.
Для того, щоб обладнати турнікет, вам знадобиться:
* контролер U-Prox IP400;
* акумуляторна батарея (резервування живлення);
* два зчитувачі.