USB-зчитувач настільний мультиформатний ITV U-Prox Desktop EM-Marine / Mifare / NFC / PayPass / PayWave / BLE
| Бренд | ITV |
| Тип пристрою | Зчитувач |
| Тип карт | EM-Marine, Mifare |
| Стандарт вбудованого зчитувача | BLE,EM-Marine,HID,Mifare,NFC,PayPass,PayWave |
| Інтерфейси зв'язку | USB |
| Метод роботи | ASK, FSK, ASK+FSK |
| Дальність зчитування | 8 см |
| Живлення | DC 5 В |
| Особливості | Запис карт |
| Індикація | Звукова,Світлова |
| Світлова індикація | Так |
| Звукова індикація | Так |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 112x66x14 мм |
| Вага | 120 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару USB-зчитувач настільний мультиформатний ITV U-Prox Desktop EM-Marine / Mifare / NFC / PayPass / PayWave / BLE
Настільний мультиформатний USB-зчитувач ITV U-Prox Desktop забезпечує реєстрацію безконтактних карток (ASK, FSK, Mifare® ISO14443A: Mifare® Classic, Mifare® Plus, Mifare® Desfire) і мобільних ідентифікаторів (U-Prox ID, U-Prox Tag) в системі контролю доступу через USB. Підтримується шифрування U-Prox ID і Mifare®, що дозволяє підвищити безпеку. Пристрій дозволяє зберігати та видавати U-Prox ID із попередньо придбаного ліцензійного пулу.
Застосування
Настільний зчитувач безконтактних ідентифікаторів призначений для організації бюро перепусток в СКУД. Зчитувач може бути підключений через інтерфейс USB як до сервера, так і до клієнта СКУД.
Ключові властивості
* Зчитувач підтримує зчитування ідентифікаторів різних стандартів:
* Mifare®, 13.56 МГц, ISO14443A, UID 4, 7, 10 байт: Mifare® Classic 1K/4K, Mifare® Standard, Mifare® Ultralight, Mifare® Hi-Memory, Mifare® Plus S 2K, Mifare® Plus S 4K, Mifare® Plus SE 1K, Mifare® Plus X 2K, Mifare® Plus X 4K, Mifare® Plus EV1 2K, Mifare® Plus EV1 4K, Mifare® DESfire, Mifare® DESfire EV1, Mifare® DESfire EV2, Mifare® DESfire EV3;
* RFID, 125 кГц: ASK (EM-Marine) / FSK (HID);
* NFC, 13.56 МГц, ISO 14443/15693;
* платіжні картки: PayPass (Contactless), PayWave;
* радіоінтерфейс BLE 2.4 ГГц mobile ID, U-Prox Tag, U-Prox Auto Tag.
* Підтримується запис ідентифікаторів: Mifare®, 13.56 МГц, ISO14443A, UID 4, 7, 10 байт: Mifare® Classic 1K/4K, Mifare® Standard, Mifare® Ultralight, Mifare® Hi-Memory, Mifare® Plus S 2K, Mifare® Plus S 4K, Mifare® Plus SE 1K, Mifare® Plus X 2K, Mifare® Plus X 4K, Mifare® Plus EV1 2K, Mifare® Plus EV1 4K, Mifare® DESfire, Mifare® DESfire EV1, Mifare® DESfire EV2, Mifare® DESfire EV та 2.4 ГГц mobile ID.
* Підключення до ПК і живлення: USB 2.0 (5 В).
* Пристрій налаштовується за допомогою мобільного застосунку U-Prox Config.
* Корпус з пластику ABS + PC, діапазон робочих температур від 0 °С до +50 °С.