
Автомобільний безконтактний ідентифікатор BLE ITV U-Prox Auto TAG 61-00036
- Готово до відправки
- Код: 61-00036
1 056 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Безконтактний ідентифікатор автомобільний BLE ITV U-Prox Auto TAG
| Бренд | ITV |
| Тип пристрою | Ключ доступу |
| Тип карт | BLE |
| Живлення | Батарея CR2, 3 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 85 / 18.5 / 17.6 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 056 ₴

