вверхвниз

Ключ-брелок Mifare Proximity-key epoxy круглий d=35 мм герб 69-00056
- Готово до відправки
- Код: 69-00056
36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Ключ-брелок Mifare Proximity-key epoxy круглий d=35 мм герб
| Бренд | Trinix |
| Тип пристрою | Ключ доступу |
| Робоча частота | 13.56 МГц |
| Формат ключа | Mifare 1K |
| Тип ключа | Proximity-key |
| Матеріал корпусу | Епоксидна смола |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Розміри | Ø35 мм |
| Вага | 10 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Смола |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 ₴


