Гучномовець стельовий 3АС100ПП Vellez
| Бренд | Vellez |
| Тип пристрою | Гучномовець |
| Вихідна потужність | 1-3 Вт |
| Діапазон робочих частот | 160-10000 Гц |
| Вхідна напруга | 100 В |
| Монтаж | Стельовий |
| Клас захисту | IP21 |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Колір | Білий |
| Розміри | 170 / 70 мм |
| Вага | 0.6 |
Опис товару Гучномовець стельовий 3АС100ПП Vellez
Гучномовець стельовий 3АС100ПП Vellez. Призначений для використання всередині приміщень. Застосовується у складі систем сповіщення усіх типів. Завдяки високим якісним характеристикам ідеально підходить для озвучування об'єктів комерційної нерухомості з метою забезпечення якісної музичної трансляції. Гучномовці можуть підключатися до підсилювача через трансформатор або безпосередньо (як низькоомне навантаження).
Ключові особливості:
* номінальна шумова потужність, 100,50 Вт;
* номінальна вхідна напруга, 100 В (можливе виконання гучномовця з номінальною вхідною напругою 30 В або 70 В);
* лінійний рівень чутливості не менше 86 дб;
* ефективно відтворений діапазон частот не вужче від від 160 до 10000 Гц;
* лінійний номінальний рівень звукового тиску не менше 92 Дб;
* кут випромінювання у горизонтальній площині, на частоті:
500 Гц - 180°
1 кГц - 170°
2 кГц - 160°
4 кГц - 90°
* кут випромінювання у вертикальній площині, на частоті:
500 Гц -180°
1 кГц - 180°
2 кГц - 160°
4 кГц - 90°
* габаритні розміри, ø 170х70 мм;
* маса, не більше 0,6 кг