Гучномовець стельовий 6АС100ПП Vellez
| Бренд | Vellez |
| Тип пристрою | Гучномовець |
| Вихідна потужність | 3-6 Вт |
| Діапазон робочих частот | 160-12500 Гц |
| Вхідна напруга | 100 В |
| Монтаж | Стельовий |
| Клас захисту | IP21 |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Колір | Білий |
| Розміри | 200 / 115 мм |
| Вага | 1 |
Опис товару Гучномовець стельовий 6АС100ПП Vellez
Гучномовець стельовий 6АС100ПП Vellez. Призначений для використання всередині приміщень. Застосовується у складі систем сповіщення усіх типів. Завдяки високим якісним характеристикам ідеально підходить для озвучування об'єктів комерційної нерухомості з метою забезпечення якісної музичної трансляції. Передбачена можливість дискретного регулювання потужності гучномовця.
Ключові особливості:
* номінальна шумова потужність, 3 або 6 Вт;
* номінальна вхідна напруга, 100 В (можливе виконання гучномовця з номінальною вхідною напругою 30 В або 70 В);
* лінійний рівень чутливості не менше 87 дб;
* ефективно відтворений діапазон частот не вужче від від 160 до 12500 Гц;
* лінійний номінальний рівень звукового тиску не менше 95 Дб;
* кут випромінювання у горизонтальній площині, на частоті:
500 Гц - 180°
1 кГц - 160°
2 кГц - 90°
4 кГц - 80°
* кут випромінювання у вертикальній площині, на частоті:
500 Гц -180°
1 кГц - 160°
2 кГц - 90°
4 кГц - 80°
* габаритні розміри, ø 200 х 115 мм;
* маса, не більше 1,0 кг