Гучномовець стельовий 15АС100ПП-2 Vellez
| Бренд | Vellez |
| Тип пристрою | Гучномовець |
| Вихідна потужність | 3.75-7.5-15 Вт |
| Діапазон робочих частот | 80-16000 Гц |
| Вхідна напруга | 100 В |
| Монтаж | Стельовий |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Колір | Білий, чорний |
| Розміри | 200 / 110 мм |
| Вага | 1 |
Опис товару Гучномовець стельовий 15АС100ПП-2 Vellez
Гучномовець стельовий 15АС100ПП-2 Vellez. Гучномовці стельові. Призначені для використання всередині приміщень. Застосовуються у складі систем сповіщення усіх типів. Завдяки високим якісним характеристикам ідеально підходять для озвучування об'єктів комерційної нерухомості з метою забезпечення якісної музичної трансляції. Гучномовці можуть підключатися до підсилювача через трансформатор або безпосередньо (як низькоомне навантаження).
Ключові особливості:
* номінальна шумова потужність, 15, 7,5 або 3,75 Вт;
* номінальна вхідна напруга, 100 В (можливе виконання гучномовця з номінальною вхідною напругою 30 В або 70 В)
* лінійний рівень чутливості не менше 91 дб;
* ефективно відтворений діапазон частот не вужче від 80 до 16000 Гц;
* лінійний номінальний рівень звукового тиску не менше 102 Дб;
* кут випромінювання у горизонтальній площині, на частоті:
500 Гц – 180°
1 кГц – 160°
2 кГц – 90°
4 кГц – 80°
* кут випромінювання у вертикальній площині, на частоті:
500 Гц – 180°
1 кГц – 150°
2 кГц – 90°
4 кГц – 45°
* габаритні розміри, ø 200 х 110 мм;
* отвір для встановлення ø 175;
* матеріал корпусу - ABS пластик;
* маса, не більше 2,6 кг.