Комплект радіоконтролера U1HS Elmes
| Бренд | Elmes |
| Тип пристрою | Комплект радіоконтролера |
| Робоча частота | 433 МГц |
| Пам'ять радіоконтролера/приймача | 112 передавачів |
| Контакти реле | НЗ (NC), НР (NO) |
| Кількість реле | 1 |
| Живлення | Контролер 11-17 В, брелок батарея 12 В 23A |
| Струм споживання | 20 мА |
| Підключення | Бездротове |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | Контролер 73 / 46 / 24 мм, брелок 46 / 34 / 14 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Комплект радіоконтролера U1HS Elmes
Одноканальний комплект радіокерування U1HS Elmes, складається з радіоконтролера-приймача і двох брелоків-передавачів з однією кнопкою, робоча частота 433.92 МГц, дальність передачі до 150 м. Максимальна ємність памяті приймача – 112 передавачів.
Застосування
Комплект призначений для радіокерування системами охоронної сигналізації для встановлення затримки входу, постановки/зняття з охорони та контролю доступу.
Ключові властивості та можливості
* Алгоритм кодування KEELOQ® з динамічним кодом забезпечує високий рівень захисту сигналів.
* Тип приймача – супергетеродинний, що збільшує радіус дії та підвищує перешкодостійкість комплекту, чутливість -106 дБ.
* Ємність пам'яті – 112 передавачів (20 в одному з робочих режимів).
* 5 оперативних режимів роботи, наприклад:
* одне натискання кнопки передавача включає вихід приймача на заданий час, а наступне натискання продовжує час його активності;
* кожне натискання кнопки передавача послідовно вмикає або вимикає релейний вихід приймача;
* вихід приймача активний, поки натиснута кнопка передавача, а вимикається з відпусканням кнопки.
* Вихідне реле NO/NC: 1 А, 120 В АС / 30 В DC.
* Завдання часу утримання реле в моностабільному (імпульсному) режимі: від 0.25 секунд до 4 годин.
* Бістабільний (перемикач увімкн./вимкн.) режим.
* Зовнішній сигнальний вихід S (розімкнений колектор): 1 А 60 В макс.
* Тампер захисту від злому.