Бездротова сенсорна клавіатура ITV U-Prox Keypad G1 Black для керування однією охоронною групою
| Бренд | ITV |
| Тип пристрою | Клавіатура |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Кількість зон / груп | 1 |
| Дальність передачі | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Живлення | 3В, дві AAA (LR03) лужні батареї |
| Підключення | Бездротове |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 84.5 x 84.5 x 14.6 мм |
| Вага | 75 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Бездротова сенсорна клавіатура ITV U-Prox Keypad G1 Black для керування однією охоронною групою
Бездротова сенсорна клавіатура U-Prox Keypad G1 Black з дальністю зв'язку з централлю до 4800 м (на відкритому просторі), для керування однією охоронною групою.
Застосування
Бездротова клавіатура U-Prox Keypad G1 призначена для постановки та зняття з охорони, індикації тривог і станів пристрою та взаємодії з користувачем тривожної сигналізації.
Ключові властивості та можливості
* Керування однією охоронною групою.
* Сенсорна поверхня, підсвічування кнопок.
* Ідентифікація – звичайний код та код «під примусом».
* Довжина коду – 6 цифр.
* Світлова індикація, звуковий індикатор затримки на вхід та вихід.
* Живлення від двох батарей AAA (LR03) (попередньо встановлені), строк роботи до 2 років.
Особливості встановлення і налаштування
U-Prox Keypad G1 має простий і зручний монтаж, надійне кріплення. Пристрій підключається до центру охорони і налаштовується за допомогою мобільного застосунку U-Prox Installer.