Бездротова сирена ITV U-Prox Siren Black 85dB
| Бренд | ITV |
| Тип пристрою | Сирена |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Дальність передачі | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Максимальна гучність | 85 дБ |
| Живлення | 3В, дві CR123A літієві батареї |
| Підключення | Бездротове |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 84.5 x 84.5 x 24.3 мм |
| Вага | 134 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Бездротова сирена ITV U-Prox Siren Black 85dB
Бездротова сирена U-Prox Siren Black для внутрішнього встановлення з акустичною потужністю 85 дБ. Дальність зв'язку з централлю до 4800 м (на відкритому просторі).
Застосування
Бездротова сирена U-Prox Siren призначена для сповіщення про тривогу при спрацюванні бездротових сповіщувачів центру охорони U-Prox. Встановлюється у приміщенні, щоб попередити про небезпеку чи відлякати зловмисників.
Ключові властивості та можливості
* Рівень звукового тиску на відстані 1 м не менше 85 дБ. Три рівні гучності з можливістю налаштування.
* Прилад має контакти для підключення зовнішнього геркона та світлодіода для інформування про постановку під охорону.
* Затримка спрацювання не більше 10 секунд.
* Живлення від двох батарей CR123A (попередньо встановлені), строк роботи до 5 років.
* Оновлення мікропрограми по «повітрю» (OTA).
Особливості встановлення і налаштування
U-Prox Siren має простий і зручний монтаж, надійне кріплення. Пристрій підключається до центру охорони і налаштовується за допомогою мобільного застосунку U-Prox Installer.