Плата розширення входів-виходів OKO 4і-4о для GSM-сигналізацій OKO-U2 та OKO-PRO
| Бренд | OKO |
| Тип пристрою | Розширювач |
| Кількість виходів | 4 |
| Кількість дротових зон | 4 |
| Можливість розширення | Можливість розширення зон до 8 |
| Живлення | 9-16 В |
| Струм споживання | 20 мА |
| Підключення | Дротове |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 60 / 30 / 15 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Плата розширення входів-виходів OKO 4і-4о для GSM-сигналізацій OKO-U2 та OKO-PRO
Плата розширення входів-виходів OKO 4і-4о для GSM-сигналізацій OKO-U2 / OKO-PRO / OKO-PRO-X / OKO-EX. Можливість розширення на 4 дротові зони та 4 користувацькі виходи.
Застосування
Плата розширення входів-виходів для GSM-сигналізацій OKO дозволяє через цифрову шину RS485 збільшити кількість охоронних зон на 4 шт. (8 шт. при використанні двозонного параметричного шлейфу «ОКО») та користувацьких виходів на 4 шт.
Ключові властивості
* Кількість входів: 4, кількість виходів: 4.
* Підключення через шину RS485. Сумісність: GSM-сигналізації OKO-U2, OKO-PRO, OKO-PRO-X, OKO-EX.
* Тип виходу розмікнений колектор. Максимальна напруга/струм комутації: 30 В/0.5 А.
* Живлення 9-16 В, струм споживання 20 мА.
* Після під’єднання до сигналізації необхідно виставити на платі розширення її мережевий номер від 1 до 4 за допомогою перемичок.
* Одночасно на сигнальні лінії А, В паралельно можна під’єднати до 4 плат різного типу, але обов’язково з різними встановленими мережевими номерами.