Покажчик світлозвуковий СенКо Плай 1.2 У-05Б-24 75dB 24V
| Бренд | СенКо |
| Тип пристрою | Покажчик світлозвуковий |
| Максимальна гучність | 75 дБ |
| Живлення | DC 24 В |
| Струм споживання | 60 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP53 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10°C ~ +50°C |
| Розміри | 145 / 91 / 52 мм |
| Вага | 200 г |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Покажчик світлозвуковий СенКо Плай 1.2 У-05Б-24 75dB 24V
Покажчик світлозвуковий СенКо Плай 1.2 У-05Б-24. Акустична потужність 75 дБ. Номінальна напруга 24 В, споживаний струм 60 мА. Пристрій у пластмасовому корпусі з класом захисту IP53, для внутрішнього встановлення.
Застосування
Світлозвуковий вказівник напрямку руху та виходу застосовується в системах охоронно-пожежної сигналізації і сповіщення та керування евакуацією 2-5 типів, а також в газовій сигналізації. Наявність звукового сигналу полегшить навігацію в умовах задимлення та поганого огляду. Може використовуватися в якості інформаційного табло всередині приміщень.
Ключові властивості
* Вказівник напрямку руху і виходу з високою яскравістю, зі звуковим сигналом потужністю 75 дБ.
* Світлозвуковий покажчик виконаний у пластмасовому корпусі з прозорим світловим фільтром. Як джерело світла використовуються яскраві світлодіоди, а п'єзокерамічний випромінювач як джерело звуку.
* Номінальна напруга 24 В, споживаний струм 60 мА.
* Має дві кабельних клеми для можливості підключення декількох покажчиків до однієї лінії.
* На лицьову поверхню можна нанести напис/піктограму на замовлення.
* Покажчик сертифікований для використання в протипожежних системах.