Покажчик світловий СенКо Грінлайт УА-2-220-А 220V з автономним живленням
| Бренд | СенКо |
| Тип пристрою | Покажчик світловий |
| Живлення | AC 220 В |
| Струм споживання | 250 мА |
| Особливості | З вбудованим АКБ |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP31 |
| Матеріал корпусу | Акрил,Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 330 / 44 / 208 мм |
| Вага | 1300 г |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Покажчик світловий СенКо Грінлайт УА-2-220-А 220V з автономним живленням
Покажчик світловий СенКо Грінлайт УА-2-220-А з автономним живлення. Номінальна напруга 220 В, споживаний струм 250 мА. Вбудована акумуляторна батарея, 3.6 В / 1.4 А─год, час роботи в автономному режимі 5 годин. Пристрій у металевому корпусі з акриловим інформаційним табло, клас захисту IP31, для внутрішнього встановлення. Можливість кріплення покажчика як на стіну, так і на стелю.
Застосування
Світловий вказівник напрямку руху застосовується в системах охоронно-пожежної сигналізації і сповіщення та керування евакуацією 2-5 типів, а також в газовій сигналізації.За рахунок дизайну вписується в інтер'єр приміщень громадського харчування та відпочинку, а також в адміністративних та інших місцях загального користування.
Ключові властивості
* Вказівник напрямку руху з високою яскравістю.
* Номінальна напруга 220 В, споживаний струм 250 мА.
* Вбудована акумуляторна батарея 3.6 В / 1.4 А·год, час роботи в автономному режимі 5 годин.
* Світловий покажчик Грінлайт складається з металевого корпусу та акрилового інформаційного табло. Усередині металевого корпусу розташовані плата керування та лінійка ультраяскравих світлодіодів.
* Розміри інформаційного поля складають 330 / 150 мм. За попереднім замовленням можливе виготовлення індивідуального напису/піктограми.
* Є можливість кріплення на стіну, перпендикулярно до стіни, а також під стелю.
* Покажчик сертифікований для використання в протипожежних системах.