Покажчик світлозвуковий СенКо Шлях 5.2 50dB 12V
| Бренд | СенКо |
| Тип пристрою | Покажчик світлозвуковий |
| Максимальна гучність | 50 дБ |
| Живлення | DC 12 В |
| Струм споживання | 50 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Біло-зелений |
| Робоча температура | -10°C ~ +50°C |
| Розміри | 160 / 35 / 90 мм |
| Вага | 400 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Покажчик світлозвуковий СенКо Шлях 5.2 50dB 12V
Покажчик світлозвуковий СенКо Шлях 5.2. Акустична потужність 50 дБ. Номінальна напруга 12 В, споживаний струм 50 мА. Пристрій у пластмасовому корпусі, для внутрішнього встановлення.
Застосування
Світлозвуковий вказівник напрямку руху та виходу застосовується в системах охоронно-пожежної сигналізації і сповіщення та керування евакуацією 2-5 типів, а також в газовій сигналізації. Наявність звукового сигналу полегшить навігацію в умовах задимлення та поганого огляду. Може використовуватися в якості інформаційного табло всередині приміщень.
Ключові властивості
* Вказівник напрямку руху і виходу з високою яскравістю, зі звуковим сигналом потужністю 50 дБ.
* Світлозвуковий покажчик виконаний у пластмасовому корпусі. Як джерело світла використовуються яскраві світлодіоди, а п'єзокерамічний випромінювач як джерело звуку.
* Номінальна напруга 12 В, споживаний струм 50 мА.